Šie noteikumi attiecas uz visiem pasūtījumiem, veiktiem  www.aldiskevins.com


Pasūtījuma apmaksa

Maksājumu iespējams veikt ar norēķinu karti vai izvēlēties maksājumu ar pārskaitījumu.

Apmaksai tiek pieņemtas jebkurā pasaules bankā izsniegtas VISA vai MASTERCARD kredītkartes, Latvijas komercbankās izsniegtas VISA ELECTRON vai MAESTRO debetkartes.

Ja izvēlaties veikt maksājumu ar pārskaitījumu, Jums tiks nosūtīts rēķins uz Jūsu norādīto e-pastu. Apmaksājot rēķinu ar bankas pārskatījumu, jānorāda Jūsu pasūtījuma numurs.

Lai saņemtu pirkumu ātrāk, lūdzam atsūtīt maksājuma uzdevuma kopiju uz e-pastu [email protected]

Pēc pirkuma apmaksas Jūsu norādītajā e-pastā tiks atsūtīts darījuma apstiprinājums un informācija par preču piegādi vai saņemšanu. Pasūtījuma piegāde tiek veikta tikai pēc rēķina apmaksas saņemšanas.


Personas datu aizsardzība

Pircēju personas datus ALDIS KEVINS apstrādā, ievērojot fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

Personas datu avots ir tikai pabeigts pasūtījums/pirkums Alda Ķeviņa  e-veikalā. Pirkuma laikā Jūs aizpildiet pasūtījuma formu, kurā norādiet savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi . Tā ir minimāli nepieciešama kontaktinformācija, kura ir vajadzīga, lai varētu Jūs informēt par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem. Jūs varat norādīt citu personu pirkuma saņemšanai, ja šī persona ir devusi savu piekrišanu. Sniedzot mums informāciju par trešo personu, kura saņems preces, Jūs apstipriniet, ka Jums ir šīs personas piekrišana viņas personas datu pārsūtīšanai, izmantošanai un apstrādei.

Visa mums sniegtā personiskā informācija ir nepieciešama tikai konkrētā pasūtījuma izpildei un tiek glabāta ne ilgāk, kā tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu iegādātajām precēm garantijas apkalpošanu.

Neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pastu [email protected] vai zvaniet +37129154049   (darba dienās no plkst. 9.00 līdz 19.00).

PREČU ATGRIEŠANAS NOTEIKUMI

Saskaņā ar 2014. gada 20. maija Ministru Kabineta noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” Pircējam ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no Pirkuma, neminot iemeslu.

Lai izmantotu tiesības anulēt Pasūtījumu Pircējam ar nepārprotamu paziņojumu jāinformē Pārdevējs par Pircēja lēmumu atteikties no Pirkuma, iesniedzot rakstisku paziņojumu uz e-pastu: [email protected].

Noslēdzošie noteikumi

Pārdevējs saglabā tiesības apstādināt, papildināt šos Noteikumus un citus ar šiem Noteikumiem saistītus dokumentus. Noteikumu papildinājumi vai koriģējumi stājas spēkā no tās dienas, kad tie tiek ievietoti interneta vietnē.

Ja Pircējs nepiekrīt mūsu Noteikumu korekcijai, daļējiem papildinājumiem, Pircējam ir tiesības no tiem atteikties, ar noteikumu, ka Pircējs zaudē tiesības izmantot Internetveikala pakalpojumus.

Ja Pircējs, pēc noteikumu redakcijas, turpina izmantot Internetveikala pakalpojumus, tiek uzskatīts, ka Piekrīt piekrīt Noteikumu redakcijai, daļējām pārmaiņām vai papildinājumiem.

Šie noteikumi sastādīti ievērojot Latvijas Republikas normatīvos aktus.

Puses tiek atbrīvotas no atbildības, kas noteikta šajos Noteikumos, ja to izpilde nav iespējama dēļ apstākļiem, kurus radījuši nepārvarami spēki.  

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.